DentEye, vaše soukromá zubní a oční klinika v centru Prahy

Otevírací hodiny : Pondělí až pátek od 8:00 (více zde)
  Telefon : +420 777 957 744 Facebook DentEye

DentEye – Oftalmologie

Naše oftalmologická ordinace se zabývá komplexní diagnostikou očních nemocí předního segmentu, ale i vyšetřením očního pozadí. Specializujeme se hlavně na léčbu onemocnění rohovky (především keratokonu, syndromu suchého oka, dystrofiím a degeneracím rohovky). Díky dlouhodobé úzké spolupráci s optometristickým specialistou na aplikaci tvrdých a měkkých kontaktních čoček je zajištěna komplexní léčba keratokonu a jiných refrakčních vad.

Poskytujeme komplexní diagnostiku očí – dioptrické vady, prevence, záchyt a léčba glaukomu (zelený zákal), katarakty (šedý zákal) a onemocnění sítnice.

Nedílnou součástí našeho očního centra je také péče o dětské pacienty a plně si uvědomujeme, že děti vyžadují individuálnější přístup. Důraz klademe hlavně na včasnou prevenci a záchyt určitých typů očních vad (amblyopie, hypermetropie, myopie, astigmatismus, anisometropie).


Ceník DentEye – Oftalmologie:

Balíček na diagnostiku suchého oka – určení typu suchého oka, fotodokumentace, návrh správné terapie + umělé slzy (45-60 min) 1 490 Kč
Balíček na diagnostiku blefaritidy – určení typu blefaritidy, fotodokumentace, instruktáž masáže a hygieny víček + nahřívací maska (45-60 min) 1 540 Kč
Komplexní preventivní vyšetření (kompletní vyšetření včetně refrakce) 1 250 Kč
Refrakce – předpis brýlové korekce 780 Kč
Vyšetření dítěte 780 Kč
Rozkapání v mydriáze nebo děti v cykloplegii 420 Kč
Kontrolní vyšetření (20 minut) 600 Kč
Fotodokumentace – jedno oko 250 Kč
Konzultace – dle časové náročnosti od 600 Kč (20 minut)

Zpět na služby